Ďalekohľad deň / noc ATN BinoX 4K 4-16x

1 099,00 €
S DPH
Množstvo

Parametre produktu

Technológia 4K v kombinácii s procesorom Dual Core

Ostrý obraz za akýkoľvek podmienok

Využíva senzor vo vysokom rozlíšení s možnosťou jasného nočného videnia

Poskytuje vizuálny zážitok ako žiadny iný

Nahrávanie videa vo FULL HD

Nočné videnie - ATN BinoX 4K je založené na optike SMART HD. Používa najpokročilejšiu architektúru spracovania digitálneho obrazu v nočných videniach. Nočné videnie je vybavené špičkovým snímačom 4K Ultra HD a dvojjadrovým procesorom. Tieto technologicky vyspelé produkty poskytnú bezkonkurenčnú kvalitu obrazu bez straty rozlíšenia až 10-násobného zväčšenia!

Zabudovaný laserový diaľkomer - S integrovaným laserovým diaľkomerom jednoducho zmeriate vzdialenosť v rozmedzí 5-1000 metrov. 

Technológia BIX - (Ballistic Information Exchange) umožňuje zariadeniam ATN SMART HD komunikovať a vymieňať si informácie. BIX je vyvrcholením rokov výskumu a vývoja. Táto technológia umožňuje našim systémom vzájomne si vymieňať cenné informácie za účelom uľahčenia a spresnenia streľby. Jednoducho sa spáruje, technológia BIX je nezávislá od akejkoľvek aplikácie, takže sa nemusíte spoliehať na ďalšie vybavenie.

Nahrávajte si videá, vyfotografujte, a prineste si k Vám domov tieto zábery ktoré môžete zdieľať s vašimi priateľmi, rodinou a na sociálnych sieťach. Funkcia plynulého priblíženia BinoX-4K vám umožňuje plynulé priblíženie bez rozptyľovania, ktoré je tak prirodzené - zabudnete, že sa pozeráte aj cez ďalekohľad. BinoX-4K dáva vášmu svetu krištáľovo čistý výhľad, deň alebo noc, s jedinečným režimom denného zobrazenia a nočného videnia. 

Vôbec po prvýkrát je nočné videnie k dispozícii v 4K kvalite. Ostré a jasné snímky, ktoré majú rozlišovací dosah až do tých najtemnejších miest a najmenších detailov. Rozhranie je navrhnuté tak, aby nastavenie a používanie bolo jednoduché a intuitívne. Skratkové ponuky uľahčujú prístup k vašim najčastejším príkazom. Všetky dôležité mierky 3D animácie sa zobrazujú na okraji obrazovky, aby nenarúšali vaše zorné pole. Záznamový systém BinoX sníma statické obrázky a videa vo vysokom rozlíšení, vďaka čomu budete môcť zdieľať svoje najnovšie dobrodružstvá so svojimi kamarátmi na chate, alebo doma. 

Začlenením dvojjadrového procesora ste teraz schopní dosiahnuť oveľa lepší výkon. Teraz môžete video streamovať naživo cez WiFi a prenášať na mobilné zariadenie a súčasne nahrávať do svojho ďalekohľadu. Bez oneskorenia alebo straty výkonu

Pripojte telefón alebo tablet a prezrite si všetko naraz. Chcete vidieť, čo ste doposiaľ zaznamenali? Žiadny problém! Akonáhle spustíte aplikáciu cez WiFi, otvorte galériu a môžete prehrávať najnovšie zaznamenané dobrodružstvo. Všetky vaše fotky a videá máte na dosah ruky. Integrovaný počítač BinoX-4K Obsidian Core, postavený na najmodernejších známych technológiách, vám ponúka najrýchlejší a najvýkonnejší procesor v ďalekohľadoch ATN. Vyznačuje sa bleskovou rýchlosťou a výkonom bez oneskorenia. Rýchlosť a vysoké rozlíšenie sú na váš príkaz pomocou jediného stlačenia tlačidla.  

Ďalekohľad BinoX je vybavený veľkým množstvom funkcií, všetky parametre sa môžu v reálnom čase meniť priamo na displeji. Ďalej umožňuje výber až z 18 užívateľských profilov. Zariadenie disponuje vstavanou 4 GB pamäťou a možnosťou zaznamenávania videí a snímok. Pamäť sa dá rozšíriť SD kartou až do veľkosti 64 GB. 

Nová vstavaná lítiovo-iónová batéria vám umožní loviť neskoro do večera alebo do skorých ranných hodín s neuveriteľnou 15-hodinovou prevádzkovou dobou. Úspora peňazí pri nákupe opakovane použiteľných alebo jednorazových batérií.

Technické parametre:

Snímač: ATN 4K M265 3864 (H) x 2218 (V)

Zväčšenie: 4-16x

Zorný uhoľ: 6 stupňov

Objektív: 65 mm

Rozlíšenie snímača: 600 lp / mm

Rozlíšenie displeja: 1280x720x2 px

Nastavenie očníc: 60 - 70 mm

Vlnová dĺžka prísvitu: 850 nm

Rozsah zaostrenia: 10 m - nekonečno

Integrovaný prísvit: Áno

Laserový diaľkomer: Áno

Presnosť: ± 1 / m rozsah 5-1000 m 

Rozlíšenie záznamu videa: 1080p 30/60/120 fps

Funkcie Wi-Fi: (streamovanie, galéria a ovládacie prvky) iOS a Android

Bluetooth: Áno

3D akcelerometer: Áno

3D gyroskop: Áno

3D magnetometer: Áno

E-Barometer: Áno

E-Compass: Áno

Plynulé priblíženie: Áno

Režim nočného videnia: Áno

Mikrofón: Áno

Micro SD: 4 až 64 Gb

Výdrž batérie: (Li-ion) 15+ hodín

Prevádzková teplota: -28 ° C až 48 °

Rozmery: 240 x 128 x 67 mm

Hmotnosť: 1,12 kg 

Obsah balenia: 

1x Ďalekohľad BinoX 4K 4-16x

1x Puzdro

1x Popruh

1x Čistiaca handrička

1x USB kábel USB-C

1x krytka objektívu