Nočné videnie ATN X-Sight 4K PRO 3-14x

899,00 €
S DPH
Množstvo

Nový revolučný senzor ATN 4K M265, 3864 (H) x 2218 (V)

Široké farebné spektrum

Plynulý digitálny zoom

Kvalitný HD displej

Servis na Slovensku 

Rýchly AMR procesor na spracovávanie všetkých údajov

Funkcia WiFi zobrazuje reálne dianie, ktoré vidí strelec

Nahrávanie videa 1080p s frekvenciou 120 fps

Nový revolučný senzor Ultra HD Day/Night Sensor ponúka prepracovaný a kryštálovo čistý obraz vo dne aj v noci. Preč so zrnitými čiernobielymi obrazmi! X-Sight 4K PRO 3-14x posúva digitálny obraz na úplne novú úroveň. Krištáľovo čistý obraz a široké farebné spektrum budú nezabudnuteľné pri každom pozeraní. Nechajte sa vtiahnuť do sveta pokročilej technológie a naplno využite svoje schopnosti a inštinkt. Sada senzorov a pokročilé spracovanie výkonu ponúkajú úplne nový a nezabudnuteľný strelecký zážitok. Vôbec po prvýkrát je nočné videnie k dispozícii v 4K kvalite. Nočné videnie ATN má zabudovanú technológiu Wi-Fi a Buletooth. Vďaka týmto funkciám a skvelou aplikáciu ATN Obsidian pre Android, a iOS môžete sledovať online prenos v reálnom čase. Nočné videnie ATN X-Sight 4K disponuje vlastnou pamäťou až do veľkosti 4GB, ktorú je možné rozšíriť pamäťovou kartou až do veľkosti 64GB. Puškohľad s nočným videním ATN X-Sight 4K PRO je vôbec prvým nočným videním s HD micro - displejom vo svojej triede.

Funkcia GPS vám poskytne údaje o zemepisných súradniciach, nadmorskej výške, a o rýchlosti pohybu. O jednoduchosť a ovládanie sa stará užívateľské rozhranie Obsidian 2.0. Jedinečný režim Recoil Activated Video, ktorý ponúka možnosť nahrávania videa pred aj po výstrele. Jednoduchý a pravdepodobne najúčinnejší nástroj na zachytenie videa tesne po výstrele. Obsah balenia zahŕňa aj neviditeľný prísvit ATN, ktorý ešte viac vyčistí a doostrí obraz. Odolnosť voči spätnému rázu až do kalibrov 30-06, 8x57 JS, 300 Win Mag.

Snímače okolitého prostredia: 

ATN X-Sight 4K PRO poskytuje priebežné informácie o okolí a umiestnení zariadenia v 3. priestorovej osi. Systém pracuje rýchlo a bezchybne za každých podmienok. Nočné videnie zahŕňa:

3D Akcelerometer

3D Magnetometer

3D Gyroskop

Barometrický senzor

Mikro riadiaci obvod

Ostré a jasné snímky, ktoré majú rozlišovací dosah až do tých najtemnejších miest a najmenších detailov. Digitálne nočné videnie ATN X-Sight 4K PRO 3-14x ponúka rozšírene možnosti lovu, tak ako vo dne tak aj v noci. Balistické kalkulačky ešte nikdy neboli tak jednoduché. Žiadne ďalšie grafy, komplexné optické mriežky a kalkulačky, na vypočítanie presnej streľby na dlhú vzdialenosť. ATN Obsidian balistická kalkulačka urobí všetko za Vás. Zamierte pomocou inteligentného merača vzdialenosti, zadajte rýchlosť a smer vetra a jadro Obsidian sa postará o všetko ostatné. Životnosť batérie je 18 hodín.

Technické parametre:

Životnosť batérie 18 hod

Rozlíšenie videa HD 1080p 120fps

Rozlíšenie systému 600 lp/mm

Jadro Dvojjadrové jadro ATN Obsidian IV

Rozhranie ATN Obsidian II

3D Gyrospok Áno

Diaľkomer Áno

Vodeodolnosť Áno 

Zorné pole 140 m pri zornom poli 1000 metrov

Očný reliéf 90 mm

Snímač ATN 4K M265 Sensor, 3864 (H) x 2218 (V)

Displej Displej HD s rozlíšením 1280 x 720

Zväčšenie 3-14x

Operačné teploty -20 °C až 50 °C

Zdroj napájania Zabudovaná lithiová batéria/externý zdroj ATN 22 hodín

Ostriaca vzdialenosť 10 m - do nekonečna

Rozmery 350×76x76 mm

Hmotnosť 0,94 kg

Skladovacie teploty -50 °C až 50 °C

Obsah balenia: 

Nočné videnie ATN X-Sight 4K PRO 3-14x

Výkonný prísvit IR850 Pro 850Nm

Nastavitelná montáž

Návod na použitie

Záručný list

Clona na objektív

Čistiaca handrička na optiku

Gumená očnica

USB-C kábel

Ochranné puzdro

Video: 

https://www.youtube.com/watch?v=CLVF1vKbXDA