Pištoľ HS PRODUKT XDM-9 4.5, kal. 9x19

549,90 €
S DPH
Množstvo

Pištoľ kal. 9x19 s dvojradovým zásobníkom. Vymeniteľné chrbty rukoväte, tri veľkosti v balení. Tri zásobníky v balení. Telo zásobníkov z nerezovej ocele, kapacita zásobníkov 19 nábojov. Muška s bielym bodom, cieľnik s dvoma bielymi bodmi. Cieľnik a muška sú stranovo nastaviteľné, vyrobené z ocele. Obojstranné vypúšťanie zásobníka, lišta na montáž príslušenstva, drážky na prednej strane lúčika. Dlaňová poistka, poistka spúšte, poistka úderníka, indikátor náboja v komore, indikátor polohy úderníka. Dĺžka hlavne 116,5 mm, celková dĺžka 193,5 mm, celková šírka 33 mm, celková výška 145 mm, dĺžka zámernej 170,5 mm. Hmotnosť prázdneho zásobníka 85 g, hmotnosť bez zásobníka 715 g. Stúpanie vývrtu 1:10.

Vynikajúca spoľahlivosť a bohatá výbava. Hlaveň s rozšíreným ústím ako pri zbraniach používaných pre športové účely. Spúšťový mechanizmus navrhnutý tak, aby každé stlačenie spúšte malo rovnako dlhý chod a odpor.

------------------------------------------------------------------------------------

HS PRODUKT SA RADÍ K NAJRÝCHLEJŠIE RASTÚCIM VÝROBCOM PALNÝCH ZBRANÍ NA SVETE

Spoločnosť bola založená v roku 1991 a v roku 2001 bola podpísaná dlhodobá zmluva so Springfield Inc, hlavným zástupcom HS Produkt pre severoamerický trh. 

Po naplnení vysokých štandardov kvality požadovaných na americkom trhu, boli dosiahnuté významné obchodné úspechy (dodávky zbraní polícii, armáde a FBI)

výsledkom čoho je vedúca pozícia medzi značkami pištolí dovážanými do USA.

Zbraň je možné len osobne zakúpiť v našej predajni. Aktuálnu dostupnosť si môžete preveriť na e-maily : szolgai@szolgai.sk alebo tel.č. 0918 683 278.