Pištoľ HS SF19 3.8 AFDE, kal. 9x19

640,00 €
S DPH
Množstvo

HS SF19 3.8 AFDE pištoľ kal. 9x19 s dvojradovým zásobníkom. Cieľnik a muška sú stranovo nastaviteľné, vyrobené z ocele, so zúbkovaním zabraňujúcim oslneniu a zvýraznenými bielymi bodmi. Disponuje dlaňovou poistkou, poistkou spúšte, poistkou úderníka, indikátorom náboja v komore a indikátorom polohy úderníka. Medzi ďalšie vlastnosti patrí obojstranný vypúšťač zásobníka i záchyt záveru, picatinny lišta, agresívne textúrovanie rukoväte, vymeniteľné chrbty rukoväte (3 veľkosti) a vylepšená spúšť s kratším resetom. Zväčšený lúčik spúšte umožňuje ľahkú manipuláciu aj pri používaní rukavíc. Pištoľ je dodávaná s tromi vysokokapacitnými zásobníkmi z nehrdzavejúcej ocele (19+1).

PARAMETRE:

Kapacita zásobníka: 19 nábojov

Dĺžka zámernej: 150 mm

Stúpanie vývrtu: 1:10

Dĺžka hlavne: 96 mm

Celková dĺžka: 173,3 mm

Šírka: 36,5 mm

Výška: 145 mm

Hmotnosť: 755 g (bez zásobníka)

Hmotnosť zásobníka: 85 g

OBSAH BALENIA:

Pištoľ: 1 ks

Zásobník: 3 ks

Vymeniteľné chrbty rukoväte: 2 ks (+ tretí v zbrani)

Sada na čistenie: 1 ks

Kufrík: 1 ks

----------------------------------------------------------------------

HS PRODUKT SA RADÍ K NAJRÝCHLEJŠIE RASTÚCIM VÝROBCOM PALNÝCH ZBRANÍ NA SVETE

Spoločnosť bola založená v roku 1991 a v roku 2001 bola podpísaná dlhodobá zmluva so Springfield Inc, hlavným zástupcom HS Produkt pre severoamerický trh. 

Po naplnení vysokých štandardov kvality požadovaných na americkom trhu, boli dosiahnuté významné obchodné úspechy (dodávky zbraní polícii, armáde a FBI)

výsledkom čoho je vedúca pozícia medzi značkami pištolí dovážanými do USA.

Zbraň je možné len osobne zakúpiť v našej predajni. Aktuálnu dostupnosť si môžete preveriť na e-maily : szolgai@szolgai.sk alebo tel.č. 0918 683 278.