Ponožky Lorpen - RH10 Merino Hunt - Charcoal

12,95 €
S DPH
Veľkosť
Množstvo

Farba: tmavo sivá

Skvelá a všestranná ponožka pre každé ročné obdobie. Vyrobené z vysoko kvalitnej vlny Merino, ktorá poskytuje teplo bez prehriatia chodidla. Tiež odvádza vlhkosť z potu, ktorý sa hromadí pri dlhých túrach alebo športových činnostiach.

Merino vlna pre teplo a hebký pocit na pokožke. 10% Ea. Lycra® po celej dĺžke ponožky znamená, že sa nekĺzajú alebo sa nehromadia. Silné odpruženie pre väčšiu ochranu chodidiel. Plochý úpletový prst na nohách znamená, že nebudete mať podráždené prsty nohách počas celodenného nosenia aj v kombinácii s pevnejšou nepoddajnou obuvou.

Tieto ponožky udržujú nohy v teple práve vďaka vysoko kvalitnej merino vlne, ktorá je špecifická pre dĺžku svojich vlákien, ktorá sa však zároveň vyznačujú svojou tenkosťou. Výsledkom tejto kombinácie je jemné vlákno, ktoré je mimoriadne príjemné na dotyk, zároveň je hydrofilné a umožňuje pokožke dýchať.

Sú vyrobené T2 technológiou spočívajúcou v systéme dvojvrstvového šitia ponožiek, pričom každá vrstva je tvorená iným druhom vlákna, ktoré má svoj špecifický význam:

- 1. vrstva môže byť vyrobená buď z hydrofóbneho vlákna, ktoré odvádza vlhkosť a udržuje pokožku v suchu alebo z hydrofilného vlákna, ktoré absorbuje vlhkosť a tým umožňuje rýchlejšie schnutie,

- 2. vrstva je vyrobená z odolného nylonu, ktorý zabezpečuje výstuž a pevnosť ponožiek

Materiálové zloženie:

40% Merino vlna, 40% Akryl, 15% Nylon, 5% Ea. Lycra

M (38-40)

L (41-43)

XL (43-46)