• -700,00 €

Termovízny binokulár HIKMICRO RAPTOR RQ50LN 940nm

5 199,00 €
4 499,00 € Zľava 700,00 €
S DPH
Množstvo

Termovízny binokulár HIKMICRO RAPTOR RQ50LN (HM-TS56-50QG/WLVN-RQ50LN) predstavuje výkonný a inovatívny ručný termovízny binokulár s digitálnym nočným videním a tromi snímačmi, ktorý je vybavený infračerveným termografickým snímačom 12 μm s citlivosťou NETD < 20 MK, optickým snímačom s vysokým rozlíšením 2560 x 1440 a so zabudovaným nastaviteľným prísvitom a presným zabudovaným laserovým diaľkomerom s rozsahom merania do 1000 m. Ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu v realistických živých farbách alebo termovíznym zobrazením počas denného i nočného pozorovania aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach a s rozsahom detekcie do 2600m. Binokulár sa používa najmä pri dennom a nočnom pozorovaní, polovaní, turistike, vyhľadávaní a záchrane osôb.

Riešenie všetko v jednom

V kombinácii s termovíznou optikou, digitálnou dennou/nočnou optikou a laserovým diaľkomerom poskytuje dokonalý inovatívny binokulárny ďalekohľad série RAPTOR RQ50LN neskutočné možnosti pozorovania v termovízii alebo skutočných živých farbách, zblízka alebo z diaľky, počas dňa alebo noci v nepriaznivom počasí, aby prekonal vaše vizuálne obmedzenia.

Hlavné vlastnosti:

- QUAD senzor: Termovízia, Optický senzor, Prísvit a Laserový diaľkomer.

- Laserový diaľkomer s meraním do 1000m.

- Extrémne vysoká tepelná citlivosť, NETD menej ako 20mK.

- Termovízny senzor s vysokým rozlíšením 640x512 @12μm.

- Veľká clona pre termovízny modul F0.9.

- Image Pro, vylepšený algoritmus spracovania obrazu.

- Dlhý detekčný dosah až 2600 m (so štandardným objektom vysokým 1,75 m).

- Vysoké rozlíšenie obrazu 2560x1440, ktoré poskytuje jasný a živý obraz.

- Podpora slabého osvetlenia 0,001Lux. Vďaka zabudovanému infračervenému prísvitu s vlnovou dĺžkou 850 nm alebo 940 nm je obraz jasne viditeľný aj v úplnej tme.

- Jedinečný režim odhmlievania zabezpečuje jasnosť obrazu počas hmlistého dňa.

Laserový diaľkomer

Zabudovaný laserový diaľkomer s dosahom až 1000m a s presnosťou ± 1 metra pomáha zistiť vzdialenosť cieľa a urobiť správne rozhodnutia.

Obraz v obraze

Inovatívna funkcia Picture-in-picture (PIP) zobrazuje zväčšený optický denný alebo nočný obraz na termovíznom obraze celkového zorného poľa na presné priblíženie objektu.

GPS a Kompas

Funkcia GPS a digitálneho magnetického kompasu (DMC) zabezpečuje lokalizáciu presnej polohy objektov prostredníctvom presného merania presného azimutu vzhľadom na smer severného magnetického pólu a presnej výšky pozorovaného objektu vzhľadom na pozorovateľa.

Inteligentný prísvit

Pri rôznych podmienkach pozorovania dokáže infračervený prísvit automaticky a inteligentne nastaviť jas, aby nedošlo k preexponovaniu. Týmto spôsobom môže tiež znížiť spotrebu energie a zvýšiť životnosť batérie.

Automatické zapnutie a vypnutie displeja

Pri dočasnom premiestnení zariadenia z očí sa displej automaticky vypne. Z okulára zariadenia nebude vychádzať žiadne svetlo.

Navrhnuté dizajnérom oceneným cenou Red Dot

Séria RAPTOR, ktorú navrhol tím dizajnérov ocenených Red Dot, nielenže spĺňa skutočné potreby používateľov, ale zároveň im umožňuje zažiť estetickú krásu technológie.

Intuitívne ovládanie

Interpapilárna vzdialenosť očníc RAPTOR je nastaviteľná od 60 mm do 70 mm, aby uspokojila rôzne požiadavky používateľov, a tiež podporuje dioptrický rozsah od -5 D do +3 D. Inteligentné usporiadanie tlačidiel je ideálne na intuitívne ovládanie.

Viacero obrazových režimov uspokojí vaše rôzne pozorovacie scény.

Termovízny režim: Zariadenie podporuje štyri farebné režimy - biely horúci, čierny horúci, červený horúci a fúzia pre rôzne scény pozorovania.

Optický režim: Zariadenie podporuje štyri režimy: Denný, nočný, automatický, režim rozostrenia.

Zlúčenie obrazu (Fusion): Fúzia tepelného a optického režimu na jednoduché zisťovanie a identifikáciu objektov v tepelnom aj optickom režime.

Plnofarebný displej OLED s rozlíšením 1024×768 HD

Vďaka vylepšenému podaniu farieb ponúka vysoko kontrastný obraz, ktorý umožňuje pohodlnejšie a presnejšie pozorovanie.

Vymeniteľná a dobíjateľná vysokokapacitná batéria, nepretržité pozorovanie

Na jednu batériu môže zariadenie fungovať až 6 hodín. Vďaka praktickej vymeniteľnej funkcii možno použiť ďalšiu batériovú jednotku ako náhradnú, ktorá poskytuje dostatok energie na nepretržitú prevádzku. Okrem toho možno ako externý zdroj energie použiť akúkoľvek bežnú powerbanku pripojenú cez rozhranie typu C.

Foto/video nahrávanie so 64 GB vstavanou pamäťou

Vstavaný foto a videorekordér je užitočným nástrojom na filmovanie alebo fotografovanie zážitkov z lovu. Vnútorná pamäť s kapacitou 64 Gb poskytuje mnoho hodín nahraného videa a množstvo fotografií. Zaznamenané fotografie a videozáznamy si môžete prezerať v zariadení pre pohodlnejšie a rýchlejšie prezeranie.

Aplikácia HIKMICRO Sight APP, vďaka ktorej ľahko zaznamenáte svoje vzrušujúce dobrodružstvá

Aplikáciu HIKMICRO Sight APP možno so zariadením prepojiť pomocou zabudovaného hotspot (WiFi) modulu. Podporuje všestranné funkcie, ako je zdieľanie obrazovky v reálnom čase, diaľkové ovládanie, prehliadanie, sťahovanie a zdieľanie vzrušujúcich momentiek, aktualizácia firmvéru a mnoho ďalších. Aplikácia SIGHT APP je vždy po ruke a umožňuje vám jednoducho dokumentovať a zdieľať vzrušujúce dobrodružstvá.

Obsah balenia:

HIKMICRO RAPTOR RQ50LN (HM-TS56-50QG/WLVN-RQ50LN)

Nabíjačka batérií

Napájací kábel

Handrička na šošovky

2x remienky na zápästie

Remienok na krk

Stručná príručka

6x batéria

Adaptér

Puzdro na prenášanie