SVETLO INFINI METIS ZADNÉ 6F ČIERNE USB

25,00 €
S DPH

METIS (I-465R) je perfektné všestranné bezpečnostné svetlo. Dodáva sa v ľahkom, kompaktnom obale a je nabité všetkými najnovšími špičkovými funkciami. Päť režimov jasu a blikania poskytuje konštantné a blikajúce svetlo vo dne aj v noci. Upozornenie na brzdenie spustí pri brzdení prudký náraz, ktorý upozorní blízkych cyklistov a motoristov.

Množstvo

Pamäť režimov umožňuje zapnutie v predchádzajúcom použitom režime, čo šetrí čas potrebný na nastavenie. Úspora času na nastavenie a batérie je tiež v pohotovostnom režime, ktorý sa spustí dve minúty po nečinnosti. K úplnému vypnutiu dôjde po 30 minútach, ak sa nepohybujete.

METIS je vybavený indikátorom vybitia batérie, ktorý vás upozorní, že je potrebné nabiť batériu, a taktiež sa zhoduje s automatickou aktiváciou režimu nízkej spotreby. Úplne bez náradia je možné ho namontovať na sedlovku bicykla pomocou patentovaného držiaka. Svetlo je pripevnené rýchlo, jednoduchým posunutím a štvrť otáčky.

Pomocou integrovanej plastovej spony je možné ho namontovať na opasok, tašku alebo zariadenie.

METIS je prémiové svetlo, ktoré ponúka to najlepšie a najnovšie. Toto prémiové „inteligentné“ svetlo je navrhnuté tak, aby poskytlo užívateľovi ešte väčšiu mieru pokoja vďaka zvýšenej bezpečnosti výstrahou pri brzdení poháňanej technológiou 3-osového akcelerometra.

Ponúka vysokú úroveň jasu a viditeľnosti a poskytuje dokonalé bezstarostné používanie vďaka funkciám automatického pohotovostného režimu a automatického vypnutia.

- Päť režimov svietenia: denný a nočný režim s blikaním a konštantný denný a nočný režim a režimom šetrenia energie

- Pamäť režimu rozsvieti svetlo v rovnakom režime, aký bol použitý naposledy

- Brzdový výstražný systém pre výstrahu cyklistov a motoristov v okolí

- Automatický pohotovostný režim sa spustí do dvoch minút po tom, čo bicykel necháte nečinný, čím sa eliminuje vybíjanie batérie

- Automatické vypnutie po 30 minútach eliminuje potrebu manuálneho vypínania

- Indikátor slabej batérie

- Aktivácia režimu nízkej spotreby predlžuje batériu, keď je takmer vybitá

- Možnosť namontovať na sedlovku alebo inde pomocou priloženého patentovaného držiaka a klipu bez použitia náradia

455071