Kategórie

Výrobcovia / značky

Led svietidlo M30 Triton

Špičkové super výkonné svietidlo Olight M30 Triton prináša extrémny svetelný tok až 700 lúmenov a unikátny spôsob ovládania jednou rukou. Vysoký svetelný výkon je dosiahnutý vďaka LED Cree MC-E M-bin.

Viac detailov


130,00 € s DPH:

Špičkové super výkonné svietidlo Olight M30 Triton prináša extrémny svetelný tok až 700 lúmenov a unikátny spôsob ovládania jednou rukou. Vysoký svetelný výkon je dosiahnutý vďaka LED Cree MC-E M-bin. Unikátny systém ovládania dvoma tlačidlami zachováva výhodu taktického spínače s okamžitou aktiváciou namáčknutím a zároveň umožňuje jednoduché prepínanie medzi režimami jednou rukou. Navyše umožňuje priame zapnutie do zábleskového režimu strobe.

Vysoko kvalitná pevná konštrukcia s úderným ráfikom a špeciálnym anti rolovacím dizajnom predurčuje Olight M30 Triton pre profesionálne použitie v armáde a polícii. Svojou kompaktnou veľkosťou a výkonom je tiež vhodná pre všetkých, ktorí sa pohybujú v ťažkom a neprehľadnom teréne a požadujú maximálny výkon.

Ku svietidle ponúkame aj bohaté príslušenstvo vhodné na použitie svietidla na zbrani, signalizáciu a poľovníctvo: vzdialený spínač, montáž na zbraňovú lištu, montážna hlaveň, montáž na bicykel, červený, zelený a modrý filter.

Parametre svietidla: * Používa prémiovú extrémne výkonnú LED Cree MC-E M-bin so životnosťou 50000 hodín. * Celkom 4 úrovne svetelného výkonu: 700 lúmenov (1,5 hodiny) - 120 lúmenov (7,5 hodiny) - 8 lúmenov (90 hodín) - Strobe 700 lúmenov (zábleskový režim). * Napájanie 3x lítiová batéria CR123, 2x li-ion 18500 akumulátory (odporúčame), 2x li-ion 17500 alebo 3x li-ion akumulátory RCR123. * Pri použití dodaného nástavca na batérie je možné použiť aj 4x lítiové CR123 batérie alebo 2x li-ion 18650 akumulátor (z nabíjacích batérií poskytnú najdlhšiu výdrž). * Digitálna regulácia pre udržanie konštantného jasu počas vybíjania batérií. * Texturovaný reflektor pre perfektný svetelný kužeľ. * Úderný ráfik z nerezovej ocele naskrutkovaný na reflektora svietidla (vhodný pre boj zblízka, odnímateľný). * Oceľový klip na uchytenie za opasok (odnímateľný). * Dizajn tela svietidla umožňuje pevné, protišmykové držanie. * Vyrobené z leteckého hliníka s odolnou povrchovou úpravou Hard Anodized III v čiernej farbe. * Tvrdeného ultra čistá šošovka. * Vodotesná podľa štandardu IP68. * Schopná samostatne stáť na plochom mieste. * Nárazu vzdorná podľa vojenskej špecifikácie US MIL-STD-810F. * Rozmery: 17,7 cm (dĺžka), 4,4 cm (priemer hlavy), 2,5 cm (priemer tela). Dĺžka pri použití nástavca na batérie: 21cm. * Váha 165 gramov. * Dodávané príslušenstvo: prepravný kufrík, predlžujúci diel na batérie, biely difuzér, púzdro pre pripevnenie na opasok a zásobník na 3xCR123 batérie.

Ovládanie: Svietidlo sa zapína stlačením tlačidla na konci svietidla. Pri zapnutom svietidle je možné prepínať režimy stlačením druhého tlačidla (s vyznačeným S) na boku. Svietidlo si pamätá naposledy nastavený systém výkonu. Ak je svietidlo vypnuté, stlačením a podržaním bočného tlačidla S sa M30 zapne hneď do zábleskového režimu strobe, po pustení tlačidla sa opäť vypne. Upozornenie: * Používajte len kvalitné batérie, aby nedošlo k poškodeniu svietidla napríklad z dôvodu úniku látok z batérie. * Vyberte batérie zo svietidla ak ho nebude dlhšiu dobu používať alebo ak je batéria už vybitá. Inak môže u niektorých menej kvalitných batérií prísť k poškodeniu svietidla. * Vkladajte batérie kladným pólom smerom k hlave svietidla. * Ak sa ochranné gumené krúžky po dlhšej dobe používania javia poškodené, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Dodržiavaním týchto pravidiel bude svietidlo správne chránená proti vode. * Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené: o Batérie sú takmer vybité - vymeňte ich. o Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich handričkou namočenou v alkohole. o Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevne hlavu aj koniec svietidla.