Kategórie

Výrobcovia / značky

Guľovnica Sauer 202 Higland

Hlavne sú vyrobené z materiálu Krupp oceľ, za studena kované, čo má veľmi priaznivý vplyv na presnosť streľby zbrane. Pre radu Highland je špecifická lesklá povrchová úprava hlavne a puzdra záveru. 

Viac detailov

Hlavne sú vyrobené z materiálu Krupp oceľ, za studena kované, čo má veľmi priaznivý vplyv na presnosť streľby zbrane. Pre radu Highland je špecifická lesklá povrchová úprava hlavne a puzdra záveru. Highland je vyrábaný štandardne so staviteľnou spúšťou s francúzskym napinačikom. Highland je puzdro záveru vyrobené zo špeciálnych ľahkých liatin, hlaveň je kanylovaná, krátka. Bezpečnostným prvkom na guľovniciach SAUER je záver uzamknutý priamo v komore na šiestich ozuboch. Kľuka záveru je pri verzii Highland ukončená v tare slzy. Poistka zbrane je kovová s veľmi tichým chodom. Pažba je vyrobená z výberového orechového dreva typu Monte Carlo s nemeckou licnicou, alebo nízka pažba s bavorskou licnicou. Vo verzii Highland je štandardne dodávané drevo č.3, na objednávku za príplatok aj s drevom č. 4-10.

Pri modelovej rade Sauer 202 je možnosť výmeny hlavne za hlaveň inej dĺžky alebo iného kalibru za pomoci jednoduchého náradia v priebehu krátkej chvíle.
Sauer 202 sa vyrába aj pre ľavákov vo verzii LeftHand - BEZ PRÍPLATKU !!! (kompletne - záver s kľukou aj pažba - úchop aj licnica).

Kaliber: .223 Rem
.243 Win
6,5x57
.270 Win
7x64
.308 Win
.30-06 Spr.
8x57 JS

Dĺžka hlavne: 510 mm

Dĺžka zbrane: 1025 mm

Kapacita zásobníka: 2
nábojov

Váha: 2,7 kg

 

Cena zbrane je 3550 Eur (pre drevo č. 3)