O firme Karol Szolgai

Firma zahájila svoju činnosť v roku 1991. Najprv sme sa zaoberali len s opravou bicyklov a predajom náhradných dielov v pivničných priestoroch na Hodskej ceste v Galante. S predajom bicyklov sme začali o 3 mesiace neskôr.

V roku 1995 sme sa presťahovali do vlastných priestorov na Námestie detí 1620/3 v Galante. Neskôr sme začali s výrobou bicyklov dvoch značiek: Predátor a Lýdia V roku 2004 sme rozšírili našu predajňu a začali sme vyrábať cca 40 druhov bicyklov. V tom istom roku sme začali predávať kočíky a autosedačky.

V roku 2005 sme otvorili na 2 poschodí našej budovy predajňu poľovníckych potrieb. V roku 2007 sme začali predávať potreby pre fitnes.

V roku 2007 prestávame s výrobou bicyklov značiek: Predátor a Lýdia. Predávame bicykle značiek: DEMA, KENZEL, FELT, TREK, ISTER, HARRY, VEDORA. CTM.

V roku 2010 sme sa začali venovať predaju BMX bicyklov a komponetov svetových značiek.

V roku 2012 sme lidrom v predaji BMX bicyklov, komponentov. Tisicky produktov skladom alebo vystavené v predajni od svetových značiek. Dovážame a distribujeme aj rôzne značky na Slovensku: CULT, STOLEN, FICTION, MANKIND, KARTELL, LEAFCYCLES, XPOSURE. Ostatné značky predávame za super ceny.

Naša firma sa zaoberá:

  • predajom a opravou bicyklov
  • predajom náhradných dielov
  • predajom športových potrieb
  • predajom detských potrieb
  • predajom poľovníckych potrieb

Okrem maloobchodnej činnosti sa zaoberáme aj veľkoobchodnou činnosťou a to predajom bicyklov a náhradných dielov.