Obuv
V našej ponuke sa náchádza obuv od výrobcov: Afars, Chiruca, Demar, Orizo. Od týchto výrobcov Vám vieme zabezpečiť celý ich sortiment.

Obuv   There are 121 products.

Podkategórie

AFARS
Neviete si zvoliť správnu veľkosť ? Poradíme :http://szolgai.sk/sk/info/14-spravny-vyber-velkosti-obuvi-
Garmish
Firma Garmisch vyrába v Českej republike obuv už od roku 1992. Obuv Garmisch se vyznačuje predovšetkým vysokou kvalitou a pohodlnosťou. Sú šité z kvalitných materiálov a niektoré modely sú vyrábané aj v detských a nadmerných veľkostiach. Výroba se sústreďuje predovšetkým na trekingovú obuv, ale nájdeme tu aj modely poľovnícke prispôsobené častej záťaži a náročnému pobytu v prírode ale aj vychádzkové modely do mestského prostredia. Obuv je navrhovaná v spolupráci s talianskymi návrhármi a ich kvality skúšaná v talianskych horách.
DOLOMITE
Príbeh značky DOLOMITE začal už v roku 1897, kedy si Giuseppe Garbuio otvoril svoju továrnu na obuv. Značka DOLOMITE se roky vyvíjala, tvoriac úspech a nekonečnú radosť všetkým, ktorý značku DOLOMITE obúvali v ťažkých horských podmienkách. Značka DOLOMITE je spojená s najväčšími úspechmi v horských športoch a v horolezectve v ťažkých podmienkach. V roke 1912 získala značka DOLOMITE zlatú medailu na medzinárodnom veľtrhu v Ríme. Už od začiatku 20. stoletia sa DOLOMITE zamerovala na horskou a trekingovou obuv. DOLOMITE získal od začiatku svojej existencie nespočetné množstvo ocenení za design, inovácie a funkčnosť obuvi. Patrí medzi najkvalitnejšiu a najuznávanejšiu funkčnú obuv do ťažkých horských podmienok.
Letná obuv
Rozširujeme našu ponuku obuvi o letnú obuv. Už tento rok budete môcť u nás kúpiť kvalitnú letnú obuv.
per page
Showing 1 - 12 of 121 items